स्ववियु निर्वाचनको मौन अवधि शुरू : ९ आंगिक क्याम्पसमा निर्वाचन स्थगित३ चैत्र, काठमाडौं। त्रिभुवन विश्वविद्यालयअन्तर्गतका ६२ आंगिक क्याम्पसमध्य उपत्यकासहित देशभरका ९ क्याम्पसमा स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (स्ववियु) निर्वाचन स्थगित भएको छ । चैत ५ गते हुने ५३ वटामा मात्र स्ववियु निर्वाचन हुने भएको छ ।

त्रिवि केन्द्रीय निर्वाचन तथा अनुगमन समितिका सदस्य सचिव त्रिवि एवं विद्यार्थी कल्याण तथा खेलकुद निर्देशनालयका निर्देशक प्रा पशुपति अधिकारीले उपत्यकाको ५ र उपत्यका बाहिरका ४ गरी ९ वटा आंगिक क्याम्पसमा निर्वाचन स्थगित हुने जानकारी दिए । उनका अनुसार काठमाडौंको विश्वभाषा, त्रिचन्द्र र रत्नराज्य क्याम्पसका साथै ललितपुरको पाटन संयुक्त र कीर्तिपुरको केन्द्रीय आयुर्वेद क्याम्पसको मतदान स्थगित भएको हो ।

उपत्यकाबाहिर सिद्धनाथ बहुमुखी क्याम्पस महेन्द्रनगर, धौलागिरि क्याम्पस वाग्लुङ र पृथ्वीनारायण क्याम्पस पोखरा, पोखरा वन क्याम्पस गरी चार वटामा निर्वाचन स्थगित भएको छ ।

नेविसंघका वागी र विद्यार्थी संगठनबीच आन्तरिक द्वन्द्वका कारण ती क्याम्पसमा निर्वाचन स्थगित भएको हो । काठमाडौंको मीनभवन र वीरगञ्जको ठाकुरराम क्याम्पसमा पनि स्थगित हुने सम्भावना छ । त्रिविले ती क्याम्पसमा प्रकृया शुरू भएको बताएपछि विद्यार्थी संगठनबीच समझदारी नभएका कारण समस्या बढेको हो । नेपाल समाचारपत्र दैनिकबाट

कोरिया पठाउने नाममा ठगी धन्दा

कोरिया पठाउने नाममा अवैध रुपमा युवाहरुबाट पैसा उठाएको भन्दै सूचना पुगेपछि जिल्ला प्रशासन

गृहमा एकिकृत समाजवादीसहित तीन पार्टीको दाबी

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले विश्वासको मत लिएपछि मन्त्रिपरिषद विस्तारको तयारी गरेका भए पनि गृह,

ह्याकरको बढ्दो खतरा

साइबर अपराधका बढ्दो केस र ह्याकरको बढ्दो खतराबाट उम्कन गाह्रो देखिन्छ । नेपाल

लुम्बिनी प्रदेश : सरकार ढाल्ने कसरतमा गठबन्धन

स्वाभाविकै रूपमा कांग्रेस गठबन्धनको ठूलो दल रहेको र एमालेको मुख्यमन्त्री रहेको स्थानमा कांग्रेसको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी