भेनिसको फोटोकलमा सौगात, सृष्टि र विपिनकाठमाडौं । नेपाली समयानुसार शुक्रबार बेलुका भेनिस फिल्म फेस्टिभलमा नेपाली फिल्म ‘द रेड सुटकेस’को वर्ल्ड प्रिमियर हुँदैछ । प्रिमियरअघि फिल्मका कलाकारले भेनिसको फोटोकलमा सहभागिता जनाएका छन् ।

प्रेममा ब्रेकअपपछि एकसाथ कहिलै नदेखिएका सौगात र सृष्टि पहिलो चोटी आमने–सामने भएका छन् । शुक्रबार इटालीको ‘भेनिस फिल्म फेस्टिभल’मा उनीहरु एकसाथ देखिएका हुन् । भेटमा उनीहरुले भेटमा एकअर्काेसँग बोलचाल पनि नगरेको बताइन्छ । दुबैले एकअर्काेलाई हेरेका मात्र थिए ।

निर्देशक फिडेल देवकोटा, निर्माता रामकृष्ण पोखरेल, कलाकारहरु विपिन कार्की, सौगात मल्ल, सृष्टि श्रेष्ठ, छायाकार सुसन प्रजापित लगायतले फोटोकलमा भाग लिए । भेनिसको ओरिज्यान्टी विधामा छनोट भएको यो फिल्मले प्रिमियरअघि नै मेन्सन अवार्ड जितिसकेको छ ।

फिल्ममा प्रविण खतिवडा, सोनम लामा, अञ्जु देउजा र बी विश्वकर्माको पनि फिल्ममा अभिनय छ । उनीहरुले यो फिल्म अभिनय प्रेममा रहेकै समय गरेका थिए । यी दुईले एकसाथ फिल्म ‘पोइ प¥यो काले’, ‘राधा’, ‘माइकल अधिकारी’ समेत अभिनय गरेका थिए ।

भेनिसबाट प्राप्त ताजा तस्वीरमा फिल्मको कास्ट एण्ड क्रिउ हर्षित मुद्रामा प्रस्तुत भएका छन् । आज हुने रेडकार्पेटमा कलाकारले इटालीका मिडियासँग पनि अन्तरक्रिया गर्ने कार्यक्रम छ ।

‘एक भगवत् र एक गीता’ तथा ‘नाङ्गो गाउँ’ प्रदर्शनमा

चलचित्रमा दयाहाङ राई, मिरुना मगर, शिशिर वाङ्देल, कार्म, साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह, बुद्धि तामाङ,

शाहरुख खानले संसार घुमे तर काश्मिर भने कहिल्यै घुमेनन्

शाहरुखले अगाडि भने, ‘मेरो बुबाले भन्नुभयो- म बिना अरु दुईलाई हेर तर म

अक्षय कुमारले पाए भारतको नागरिकता

सामाजिक सञ्जाल ट्विटरमार्फत भारतीय नागरिकता प्रमाणपत्रकाे तस्बिर शेयर गर्दै उनले याे जानकारी दिएका हुन्

काठमाडौँको कथामा बनेको चलचित्र ‘महानगर’ को ट्रेलर सार्वजनिक

चलचित्रमा अनोज पाण्डे, सोविता अधिकारी, जीवन बराल, परीक्षितविक्रम राणा, चन्द्र पाण्डे, राज पौडेल

 सामाजिक सञ्जालमा हामी