राजापुर नगरपालिका पाँचौं मेयर कप: कालिका मा.वि पहिलोबर्दिया। राजापुर नगरपालिका पाँचौं मेयर कप तथा १६ औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

लगातार ५ दिनसम्म सञ्चालन १६ औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तेडियामा निर्मित राजापुर रंगशालामा सुरु भएको थियो । प्रतियोगीतामा भलिबल, कबड्डी, दौड, रिले दौड, हाइजम्प, लङजम्प, सटफुट, कराते तेक्वान्दो, उसु खेलमा छात्रछात्रा गरी झन्डै दुईहजार पाँचसय खेलाडीको सहभागिता रहेको थियो ।

जिल्लास्तरीय रनिङ शिल्डमा विजयी भएका खेलाडीलाई क्षेत्रीय हुँदै राष्ट्रिय खेलमा सहभागी बनाइने छ। विद्यालयस्तरमा पढने बालबालिकालाई खेलतर्फ आकर्षित गर्नका लागि रनिङ शिल्ड सुरु गर्दै आएपनि पछि गएर राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय खेलाडी उत्पादन गर्न मद्दत पुग्ने नगर प्रमुख दिपेश थारुले बताए। उनीहरुले रनिङ शिल्ड मात्र नभइ पछिल्नो समयमा बढि चर्चामा आएका खेललाई पनि प्राथमिकता दिँदै लैजाने जानकारी गराएका छन् ।

 मेयर कपमा ३४ मेडलसहित कालिका मा.वि. साेनपुर प्रथम, १७ मेडल जनचेतना मा.वि.द्वितीय र १५ मेडलका साथ अ.श.द.च. मा.वि. तृतीय भएको छ । साथै, मार्चपासमा प्रथम रेनिसा,द्वितीय एक्सिडेन्टल र तृतीय कालिका मा.वि भएको छ।

राजापुर नगरपालिकाले किन्यो महावीर पुनसँग एक सय ५ थान पुस्तक

नगर प्रमुख दिपेश थारुले महावीर पुनबाट एक सय ५ थान पुस्तक किनेर सहयोग

राजापुर नगरपालिकाद्वारा दुग्ध किसानलाई अनुदान

सो अवसरमा बोल्दै उप -मेयर चौधारीले स्तानीय सरकारले कृषि र पशुपालनलाई स्थानीय सरकारको

खाँडाचक्र र मानसिक स्वास्थ्य तथा परामर्श केन्द्रबीच मानसिक स्वास्थ्यको क्षेत्रमा कार्य गर्न सम्झौता सम्पन्न

मनोसामाजिक सहायताका लागि मानसिक स्वास्थ्यसम्बन्धी चेतनाको अभावमा अझै पनि मानसिक रोगीलाई उपचार नगरी

कर्णाली प्रदेशकै पहिलो बहुउद्देश्यीय नगरपालिकाको भवन खाँडाचक्र नगरपालिकामा बन्ने

नगरवासीहरुलाई छिटो, छरितो किसिमले सेवा प्रवाह गर्नका लागि कार्यालय भवन सहित नगरपालिकालाई आन्तरिक

 सामाजिक सञ्जालमा हामी