ग्रीन हिल सिटीमा पाही इन्भेष्टमेन्टद्वारा लगानीकर्ता सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न१२ बैशाख,काठमाडौँ। शेयर बजारका लगानीकर्ताहरूका लागि गए (शनिबार) ग्रीन हिल सिटीमा लगानीकर्ता शेयर सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

पाही इन्भेष्टमेन्ट प्रा.लिले आयोजना गरेको कार्यक्रममा कम्पनीले शेयर कारोबार र नि:शुल्क डीम्याट खाता अभिनयसमेत गरिएको थियो।

पाही इन्भेष्टमेन्टका कार्यकारी अधिकृत कमल धितालले शेयरको प्रकार, शेयर लगानीका जोखिम, बजार मूल्य निर्धारण, सूचिकृत शेयर खरिद र बिक्री, शेयर लगानीका फाइदा, शेयर खरिद गर्ने तरिका, दोस्रो बजार, लगायत शेयर कारोबारका मुलभूत पक्षबारे प्रस्तुतिका साथै प्रशिक्षण दिएका थिए ।

शेयरको प्रकार, शेयर लगानीका जोखिम, बजार मूल्य निर्धारण, सूचिकृत शेयर खरिद र बिक्री, शेयर लगानीका फाइदा, शेयर खरिद गर्ने तरिका, दोस्रो बजार, लगायत शेयर कारोबारका मुलभूत पक्षबारे प्रस्तुतिका साथै कार्यकारी अधिकृत धितालले प्रशिक्षण दिएका थिए।

सुनको मूल्यले फेरि बनायो अर्को नयाँ रेकर्ड, प्रतितोला कति पुग्यो?

त्यस्तै, आइतबार प्रतितोला १ हजार ९१० रुपैयाँ रहेको चाँदी आज १ हजार ९४०

सुनको मूल्यमा फेरि नयाँ रेकर्ड

यस्तै, तेजाबी सुन शुक्रबार प्रतितोला १ लाख ३८ हजार ६ सय ५० मा

फेरी बढ्यो सुनको भाउ, कतिमा हुँदैछ कारोबार?

त्यस्तै, आज चाँदीको भाउ पनि प्रतितोला ५ रुपैयाँले बढेर १७ सय ४५ रुपैयाँ

यस्तो छ आजको डलरको भाउ

त्यसैगरी, अस्ट्रेलियन डलर भने बढेको छ । अघिल्लो कारोबार दिन १ डलरबराबर खरिद

 सामाजिक सञ्जालमा हामी